Home„Art & Children” w Łazienkach Królewskichaktualności„Art & Children” w Łazienkach Królewskich

„Art & Children” w Łazienkach Królewskich

Wyjątkowa współpraca Runvido z artystką Sylwią Grochowską na wystawie „Art & Children”.

Wystawa Art & Children to instalacja multimedialna wykorzystująca fotografie, film oraz innowacje technologiczne dostarczane przez platformę Runvido. Jednocześnie łączy aspekty kreatywne z edukacją. Projekt nie tylko bawi i zachwyca, ale również otwiera nowe drzwi ku dziedzictwu kulturowemu i estetycznym odkryciom.

Autorką wystawy jest Sylwia Grochowska – artystka, historyk sztuki i fotograf z Warszawy. 

Wystawę można oglądać od 5 sierpnia 2023 (sobota) do 31 sierpnia 2023 (czwartek) na płocie przy głównym wejściu do Łazienek Królewskich, w pobliżu pomnika Fryderyka Chopina. 

Wystawę wspiera innowacyjna aplikacja Runvido. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym wystarczy skierować aparat telefonu na jedno z zdjęć. Wtedy dzieje się magia – obrazy ożywają, zaczynają przemawiać, a przed widzem otwiera się interaktywna część wystawy.

Aplikacja Runvido staje się pośrednikiem między widzem a dziełem, umożliwiając interakcję z treściami artystycznymi w nowatorski sposób. 

Zachęcamy wszystkich miłośników sztuki, technologii oraz tych, którzy poszukują nowych doświadczeń kulturalnych, do odwiedzenia Łazienek Królewskich i uczestniczenia w tej unikalnej wystawie. „Art & Children” to więcej niż ekspozycja – to podróż przez sztukę i nowoczesną technologię, które razem tworzą niezapomniane przeżycie.

Art & Children w Łazienkach Królewskich

Zobacz, jak pokazujemy wystawę na naszych social mediach:

Przeczytaj inne nasze wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL