HomeBlack Swan Fund i innowacyjny sposób komunikacji RunvidoNachrichtenBlack Swan Fund i innowacyjny sposób komunikacji Runvido

Black Swan Fund i innowacyjny sposób komunikacji Runvido

Black Swan to fundusz założony i prowadzony przez kobiety prężnie działające w biznesie. Black Swan działa w modelu koinwestycyjnym z Aniołami Biznesu. Na każdą złotówkę, którą inwestuje fundusz, przypada złotówka od Aniołów Biznesu.  Ideą funduszu jest budowanie potencjału inwestycyjnego poprzez wspieranie działań Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet. Uczestnicy mogą otrzymać, poza wsparciem finansowym do 4 mln złotych, pomoc mentorską, szkolenia z zakresu profesjonalnego pitchingu i dostęp do sieci kontaktów jego przedstawicielek. Rozpoczynając współpracę z Black Swan, firma może liczyć także na wsparcie
w pozyskiwaniu inwestora.

Runvido zostało zgłoszone do programu Cross EU WBA, w celu doskonalenia umiejętności biznesowych, a w dodatku pozyskania inwestorów do projektu. Dzięki uczestnictwu w programie w grudniu 2017 roku Runvido rozpoczęło przegląd rynku w celu nawiązania kontaktów z instytucjami, jak i zagranicznymi podmiotami. Co więcej, dzięki nim zyskuje popularność i przebija się do świadomości agencji reklamowych jako innowacyjny sposób komunikacji z klientem. Przedstawiciele Runvido dostali się do pierwszego etapu, który polegał na 10-minutowej prezentacji przed 5-osobowym jury. Składało się ono m.in. z przedstawicielek funduszu Black Swan Fund.

Do drugiego etapu zakwalifikowały się trzy zespoły, w tym projekt Runvido. To w tym etapie nasi przedstawiciele wzięli udział w szkoleniu z wykwalifikowanym mentorem. Udzielił on cennych wskazówek i podzielił się wiedzą odnośnie przygotowania prezentacji pod kątem wymagań i oczekiwań inwestorów. Ostatnim etapem był dzień prezentacji w siedzibie Black Swan Fund. Firmy miały pięć minut na przedstawienie swoich projektów przed Aniołami Biznesu. Runvido dzięki pomocy mentora zaprezentowało zmieniony pitch deck. Ten dzień był też okazją do networkingu, podczas którego projekt uczestniczył w spotkaniu z Aniołami Biznesu z fundacji.

Runvido jako projekt został zapisany w bazie Black Swan Fund i w każdej chwili może liczyć na kontakt z inwestorem i nieograniczonej marketingowej komunikacji z klientem.

Weiterlesen

https://blackswanfund.pl/

Nachrichten

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

de_DE_formal