HomeStartup WeekaktualnościStartup Week

Startup Week

Tydzień Startupów to wydarzenie, które odbyło się w dniach od 5 do 12 kwietnia 2019 roku. Celem firmy Runvido jest ekspansja na rynek europejski. W tym celu, wraz z siedmioma innymi warszawskimi firmami udaliśmy się do stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii na Tydzień Startupów.

Runvido will mit seinem Produkt deutsche Konzerne anlocken. Den Auftakt dazu bildete die Präsentation in Düsseldorf. Der fünfminütige Pitch sollte das Publikum vom Potenzial und der Originalität der Geschäftsidee überzeugen. 

Die Deutsch-Polnische Industrie- und Handelskammer (AHK) half bei der Organisation von Treffen mit potenziellen Partnern, Kunden und Investoren. Informationen zum angebotenen Produkt und der innovativen Lösung auf Basis von Augmented Reality waren auf der Website der Deutschen Welle verfügbar.

Historia pojawienia się Runvido na Tygodniu Startupów

Grzegorz i Natalia Ciosek, oglądając „Harry’ego Pottera”, kiedy w filmie ożywały strony magicznych ksiąg, zaczęli zastanawiać się, czy podobne technologie można by zastosować w komunikacji z klientami. Po zgromadzeniu potrzebnych informacji okazało się, że jest to możliwe. Kluczem do powstania całej magii jest Augmented Reality, czyli „rozszerzona rzeczywistość”. Wystarczyła jedynie aplikacja, która kojarzy zdjęcie z przypisanym jej filmem. Przedsiębiorcy postanowili wcielić w życie ten plan i stworzyli aplikację, która ożywia materiały 2D. Szybko okazało się, że to rozwiązanie może być zastosowane w wielu różnych branżach, a na dodatek na wiele różnych sposobów. Faktem jest, że technologia ta ma ogromne, nieskończone możliwości, które ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia.

We wrześniu 2017 r. powstała firma Runvido, a już kilka miesięcy później zyskiwała już zainteresowanie pierwszych klientów. Teraz już z aplikacji Runvido korzysta więcej znanych marek, banków i różnego rodzaju media. – To skuteczny sposób komunikacji z klientem – przekonuje Grzegorz Ciosek. – Na nośniku można zmieścić więcej informacji niż na tradycyjnej ulotce – wyjaśnia. Dodaje, że korporacje mogą dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzić nawet 70% kosztów druku. Przekaz również okazuje się być bardziej efektywny. – Klienci szybciej decydują się na zakup – dodaje Natalia Ciosek, która teraz chce zainteresować produktem niemieckie koncerny.

Startup Week

Mehr

Nachrichten

tydzien-startupow

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

de_DE_formal