Home Visitenkarten in AR-TechnologieBlog-Post Visitenkarten in AR-Technologie

 Visitenkarten in AR-Technologie

Wizytówki biznesowe są jednym z najważniejszych narzędzi promocji dla każdej firmy. Dzięki nim możesz zaprezentować swoją markę w profesjonalny sposób.

Tradycyjne wizytówki zazwyczaj nie wyróżniają się i są pozbawione osobowości. Często zawierają jedynie podstawowe informacje – nazwę firmy, adres i numer telefonu. Taka forma nie pozwala na przekazanie kreatywnych treści, które mogą przyciągnąć uwagę klienta.

Jakie możliwości dają interaktywne treści?

Wizytówki ożywione przez Runvido to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić dobre wrażenie na klientach. Dzięki tej innowacyjnej aplikacji, Twoja wizytówka stanie się nie tylko nośnikiem informacji, lecz także atrakcyjnym medium marketingowym. Przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i zwiększy szansę na pozyskanie nowych kontrahentów.

Jednym z przykładów wykorzystania wizytówek w technologii AR jest użycie ich na konferencjach i targach. Zamiast tradycyjnych papierowych wizytówek, można przygotować wersję w rzeczywistości rozszerzonej. Po zeskanowaniu ich za pomocą smartfona otworzą się i pokażą animacje, filmy czy modele 3D prezentujące ofertę firmy.

Jak działają interaktywne wizytówki?

Aplikacja Runvido umożliwia ożywienie wizytówki i przekazanie informacji o firmie bądź osobie w interesujący sposób. Pozwala na integrację różnych elementów multimedialnych, które wzbogacają wizytówkę i wyróżnią ją na tle innych.

Co więcej, w łatwy sposób możesz aktualizować swoją wizytówkę poprzez dodanie nowego video lub elementów graficznych do Twojego zdjęcia w panelu Runvido.

Wystarczy, że pobierzesz Runvido na swój telefon i zeskanujesz wizytówkę. Aplikacja automatycznie wykryje obraz a następnie uruchomi interaktywną prezentację.

Siehe unsere anderen Projekte >TUTAJ<

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

de_DE_formal