HomeRunvido in Dzień Dobry TVNNewsRunvido in Dzień Dobry TVN

Runvido in Dzień Dobry TVN

Runvido w Dzień Dobry TVN – Goszczący w porannym programie Dzień Dobry TVN Szymon Czerwiński zaprezentował swoją najnowsza książkę z przepisami kulinarnymi. Za jej pośrednictwem pokazał jak Aplikacja Runvido potrafi ożywić interaktywne strony jego kulinarnej publikacji. Odbiorca, po najechaniu kamerą w aplikacji Runvido ma możliwość obejrzeć interaktywne przepisy autorstwa mistrza kuchni. Na filmach wyświetlanych przez aplikację, pokazane jest dokładnie, jak wykonać dany posiłek. Instrukcja przygotowywania dań jest znacznym ułatwieniem dla pasjonatów kuchni, jak również dla osób początkujących w gotowaniu. Taka technologia umożliwia także pełne wykorzystanie potencjału książki przy użyciu jedynie telefonu komórkowego i łatwej do pobrania aplikacji. Co najważniejsze, w dzisiejszych czasach każdy człowiek ma możliwość doświadczyć tego, ponieważ praktycznie każdy człowiek posiada telefon typu smartphone.

Nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się pierwsza interaktywna książka kucharska. Po pobraniu darmowej aplikacji Runvido można dołączyć do autora przepisów, Szymona Czerwińskiego, i tym samym poczuć magię wspólnego przyrządzania dań.

Runvido w Dzień Dobry TVN ożywia książkę kucharską

Szymon Czerwiński finalista V edycji popularnego programu kulinarnego MasterChef (TVN), który porwał serca Jury oraz widzów swoimi przepisami i daniami. Doskonały smak i niebanalne połączenia składników zabrały go do półfinału w Kolumbii. Szymon jest prowadzącym programów kulinarnych emitowanych na łamach Internetu oraz kuchni w telewizji śniadaniowej np. Dzień Dobry TVN.

More

News

One thought on “Runvido w Dzień Dobry TVN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US