HomeHuawei Startup Challenge - we care about the planetNewsHuawei Startup Challenge - we care about the planet

Huawei Startup Challenge - we care about the planet

Huawei Startup Challenge to wyjątkowy konkurs skierowany do innowacyjnych polskich startupów. Wraz z Huawei i Startup Academy można wspólnie stawić czoła palącym problemom ekologicznym współczesnej Polski i świata.

The premise of the competition organized by Huawei Poland and Startup Academy was to select entrepreneurs whose most innovative ideas and technological solutions help combat the effects of human impact on the environment.
W trakcie kilkumiesięcznego programu startupy usprawniały strategie zrównoważonego rozwoju. Konfrontowały one własne pomysły z mentorami, starając się tym samym przekonać jury do swoich rozwiązań. Startujące w konkursie projekty uczestniczyły w spersonalizowanej ścieżce wyzwań. Ścieżka składała się z zadań, opinii ekspertów i kamieni milowych zaprojektowanych w celu ulepszenia i popularyzacji rozwiązań. Jednym ze startupów startujących w konkursie było Runvido. Aplikacja zakwalifikowała się do Huawei Startup Challenge, a w efekcie miała możliwość prezentacji pomysłu przed ekspertami reprezentującymi korporację. Uczestnictwo w takim wydarzeniu to nie tylko szansa na zaprezentowanie nieszablonowych rozwiązań dla firm. To także dobra okazja do poznania konkurencji, inwestorów i technik biznesowych usprawniających działanie przedsiębiorstwa.  

Huawei Startup Challenge – kto może wziąć udział?

W ramach konkursu poszukiwano społecznie odpowiedzialnych startupów. Zaproszono ambitnych polskich inżynierów i inżynierki. Przedsiębiorców i przedsiębiorczynie w każdym wieku, a także wynalazców i wynalazczynie, którzy są na początku swojej drogi do ekologicznej innowacji.

Chcesz mieć wpływ na zmianę świata? Jesteś gotowy/a na wdrożenie kreatywnych i technologicznych rozwiązań, które przede wszystkim przyczynią się do kształtowania nowych postaw społecznych w służbie ochrony środowiska i ekologii? Jeśli tak – to wyzwanie jest dla Ciebie.

Czytaj więcej:

https://huaweistartupchallenge.pl/ 

News

Leave a Reply

Your email address will not be published.

en_US