HomeRunvido in PropTech Festival's Top 10NewsRunvido in PropTech Festival's Top 10

Runvido in PropTech Festival's Top 10

PropTech Festival to wydarzenie promujące najciekawsze rozwiązania technologiczne dla branży nieruchomości. Wydarzenie bez wątpienia nie posiada barier tematycznych. Skupia innowacyjne rozwiązania tworzone przez start-upy oraz doświadczone firmy, mające zastosowania w obiektach komercyjnych. Runvido znalazło się wśród 10 laureatów konkursu festiwalu organizowanego w 2020 roku. 

Podczas Property Forum 2020 Jury wyłoniło zwycięzców: eMirror firmy Mirror Investment, Automatyczne Sklepy Marketlab oraz Smart Waste Bin. Wcześniej na nominowane technologie głosowali czytelnicy portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl.

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania co roku chcemy promować, ale i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

Proptech Festival – co daje nam uczestnictwo w konkursie?

Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość współpracy i kontakty z przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w kraju. To także dobra okazja do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości. Po zgłoszeniu się na festiwal, redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl wraz z Jury wybiera 15 najciekawszych zgłoszeń i publikuje je na portalach. Tam oczywiście odbywa się głosowanie czytelników. W kolejnym etapie odbywają się prezentacje najlepszych rozwiązań podczas wydarzenia i wybór zwycięzców. Wręczenie nagród następuje podczas Gali Property Forum.

Innowacyjne rozwiązanie Runvido

Runvido wraz ze swoim interaktywnym katalogiem, czyli narzędziem umożliwiającym obrazowanie nieruchomości w wersji 3D, znalazło się w Top 10 konkursu Proptech Festival. Rozwiązanie to wykorzystuje technologię Augmented Reality.

Check it out

https://www.propertyforum.pl/2020/pl/media/256/

News

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US