HomeRunvido sponsors MMANewsRunvido sponsors MMA

Runvido sponsors MMA

Grzegorz Ciosek, co-founder of RUNVIDO, was a sponsor of the fight and GALA MMA Armia Fight Night 8. He also presented the award to the winner Marcin Krakowiak. 

Transmisja gali po raz pierwszy pojawiła się na otwartym kanale sportowym i była dostępna dla każdego. Kibice mogli obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie na antenie kanału TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo, stacjonarnie uczestnicząc w wydarzeniu. Od 2017 roku cyklicznie odbywają się wyjątkowe gale Armia Fight Night z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  Organizacja od samego początku swoją oryginalnością zwróciła uwagę pasjonatów sztuk walk, ale także całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Wydarzenie za każdym razem okazuje się być strzałem w dziesiątkę i świetną alternatywą dla tych, którzy interesują się MMA lub ogólnie sztukami walki.

Czym jest Armia Fight Night?

Armia Fight Night to grupa promotorsko – menedżerska zajmująca się boksem oraz mieszanymi sztukami walki. Organizacja Armia Fight Night zadebiutowała w 2016 roku. 18 marca 2016 roku na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie zorganizowali zawodową galę MMA. Byłą to oczywiście pierwsza taka gala z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Na kanwie tamtych wydarzeń powstała federacja Armia Fight Night promująca polskich żołnierzy walczących wręcz. Celem grupy jest promowanie sportów walki w całym kraju, a w szczególności w kręgach wojskowych. Organizatorzy tego wydarzenia chcą pokazać młodych, odważnych żołnierzy Wojska Polskiego, którzy samodoskonalą się w dziedzinie sportów walki. Uważają, że taka aktywność w sposób bezpośredni przekłada się na ich poziom pewności siebie i dyscypliny na co dzień. Są to oczywiście cechy niezbędne u każdego mundurowego. Organizatorzy wydarzenia wierzą, że dzięki ich doświadczeniu, miłości do sportu i przyświecającym ideałom, wpłyną na korzyść całej dyscypliny – zawodników oraz ponadto innych organizacji MMA w kraju.

More

News

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US