HomeAudience Award of the 3rd Industrial ForumNewsAudience Award of the 3rd Industrial Forum

Audience Award of the 3rd Industrial Forum

Nagroda publiczności trafiła do aplikacja Runvido podczas III edycji Forum Przemysłowego w Karpaczu. Wydarzenie odbyło się w dniach 8-10 grudnia 2017 roku. Już po raz trzeci Forum Przemysłowe przyciągnęło do Karpacza najważniejszych przedstawicieli polskiego, ale również europejskiego przemysłu. Instytut Studiów Wschodnich zaplanował kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych.

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie, pod tym tytułem odbyła się trzecia edycja Forum Przemysłowego w Karpaczu. Od 8 do 10 grudnia 2017 roku o rozwoju europejskiego przemysłu dyskutowali politycy, eksperci, naukowcy i dziennikarze. Wśród zagadnień na temat których odbywały się dyskusje podczas forum pojawiły się reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, ale również polityka klimatyczna.  

Nagroda Publiczności dla Runvido podczas tak ważnego wydarzenia, była wyróżnieniem szczególnym. Forum Przemysłowe stanowi platformę wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów różnych sektorów przemysłu z przedstawicielami administracji publicznej oraz oczywiście środowisk eksperckich. Należą do nich ludzie z grona międzynarodowych autorytetów i ekspertów w danych dziedzinach. Ponadto, podczas forum w ramach prezentacji startupowych odbył się konkurs. Firmy, które uzyskały od kapituły najwięcej głosów w każdym z tych obszarów, otrzymały wyróżnienie. Ci, którzy zebrali w sumie najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach zostali laureatami jednej z dwóch nagród głównych.

Podczas całej konferencji przed panelami dyskusyjnymi i rozmowami prezentować się będą najciekawsze polskie startupy. Będzie można wygrać udział w elitarnej ścieżce Startup Session podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2018 roku. Bez wątpienia, jest to największa konferencja międzynarodowa w naszej części Europy.

Wysoka wartość start-upów w odniesieniu do tworzenia oraz wdrażania innowacyjnych pomysłów jest niezaprzeczalna. Małe firmy są pełne pomysłów, które w pozytywny sposób mogą wpływać na jakość życia na poziomie państwowym, na przykład poprawiając system deklaracji podatkowych, albo zmniejszając kolejki do szpitali i sklepów.

Check it out

News

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US