HomeWeb Summit 2022 - Runvido is hereNewsWeb Summit 2022 - Runvido is here

Web Summit 2022 - Runvido is here

Web Summit to coroczna konferencja technologiczna, która odbywa się w Lizbonie w Portugalii. Tematyka konferencji skupia się na technologii internetowej, technologiach wwf rolex day date 118208 83208 mens rolex calibre 2836 2813 gold tone wschodzących i kapitalizmie wysokiego ryzyka. Web Summit organizuje wydarzenia na całym świecie, w tym F.ounders, konferencję RISE w Hong Kongu, Collision w Toronto, SURGE w Bangalore oraz MoneyConf w Dublinie.

Web Summit Conference

Jedna z największych na świecie konferencji technologicznych Web Summit w tym roku odbywa się od 1 do 4 listopada. Po raz kolejny do Lizbony zjechały się firmy i środowiska inwestycyjne w branży z całego świata. Przewiduje się, że w konferencji vapesstores.ca ogółem weźmie udział ponad 70 tysięcy osób z 160 krajów. Wśród nich znajdują się również przedstawiciele Runvido. To bez wątpienia niesamowita okazja i przyjemność zaprezentować się obok marek takich jak Microsoft, Mercedes-Benz czy Huawei. W ciągu trzech dni konferencji odbędzie się ponad 600 rozmów. Wszystkie mają na celu poruszenie tematów związanych z głęboką technologią, marketingiem cyfrowym. Dotknięte zostaną również obszary związane z gospodarką twórców, polityką i społeczeństwem, zmianami klimatycznymi, stanem dziennikarstwa i wiele innych.

The gap between creativity and technology

Web Summit rewolucjonizuje branżę i łączy oszałamiające wydarzenia z unikalnym oprogramowaniem. Od samego początku wykorzystywał analitykę danych i naukę o sieci, aby zapewnić uczestnikom spotkanie z właściwymi ludźmi, we właściwym czasie. Forbes mówi, że „zapełnia lukę między kreatywnością a technologią”. Podstawą wydarzenia jest oprogramowanie Summit Engine. Budowane było przez ponad 50-osobowy zespół inżynierów, naukowców i właścicieli produktów przez ponad dekadę. Głównym elementem konferencji są aplikacje mobilne i komputerowe. Dzięki nim uczestnicy łączą się ze sobą, odbywają się spotkania i oglądają treści na scenie.  W czasach wielkiej niepewności dla wielu branż, a nawet świata, konferencja gromadzi założycieli, prezesów firm technologicznych, rozwijających się startupów, decydentów i głowy państw. Stawia przed nimi proste pytanie: Dokąd dalej?

Among the Web Summit’ participants there is Runvido with accompanying mobile app UltronAR. Startups’ representatives have the perfect opportunity to establish business contacts and global brand building.

Check it out

News

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US