Home50 créatifs en entrepriseaktualności50 créatifs en entreprise

50 créatifs en entreprise

50 Kreatywnych w Biznesie już po raz dwunasty wybrało laureatów. Ta edycja była wyjątkowa pod względem kreatywności przedsiębiorców. W tym roku Runvido ponownie znalazło się wśród wyróżnionych i zajęło 33. miejsce. 

50 Kreatywnych w Biznesie to całoroczny program, w którym podstawą jest wymiana wiedzy, doświadczeń i możliwości biznesowych na wielu płaszczyznach. Jego celem jest wspieranie laureatów w promocji i rozwoju ich biznesów. Skupia się on na cyklicznych spotkaniach eksperckich i networkingowych, webinarach i publikacjach w mediach własnych BRIEF prezentujących laureatów i ich firmy. Finałową 50-kę rankingu wybiera kapituła złożona z 30 specjalistów, przedsiębiorców, ludzi biznesu i mediów. 

50 Kreatywnych w Biznesie – jakie korzyści przynosi program?

Współdzielimy się wiedzą, doświadczeniami i również nawiązujemy kontakty biznesowe. Korzystasz z wiedzy najlepszych, w dodatku sam dzielisz się wiedzą z innymi, dzięki czemu wzmacniasz swój wizerunek. Dzięki spotkaniom w naszej społeczności powstało wiele nowych projektów biznesowych, a nasi laureaci pozyskali finansowanie. Jako laureat dostajesz od nas wsparcie mediowe, by przy tym jeszcze skuteczniej docierać do Klientów, partnerów biznesowych i VC.

Runvido po raz kolejny zostało wyróżnione w rankingu kreatywnych biznesów. Za pierwszym razem zdobyło 24 miejsce, później 27, a w XII edycji zajęło miejsce 33. To ogromne wyróżnienie dla projektu Runvido i jego siostrzanej aplikacji UltronAR. Kapituła rankingu zwraca uwagę na przedsiębiorców i managerów szczególnie wyróżniających się na rynku nieszablonowym podejściem do prowadzenia i rozwoju firmy, tworzenia nowych produktów, usług oraz ich promocji. W rankingu wyróżnienie otrzymują ludzie, którzy inspirują innych do działania i konsekwentnie budują swoją markę.    

Czytaj więcej

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR