HomeCanal +

Canal +

Branża: Telewizyjna
Logo Canal+, międzynarodowej sieci telewizyjnej, znaną z innowacyjnego podejścia do treści i technologii.

Innowacyjne Zaproszenia
Jak Canal+ Przekształciło Premierę 'NIELEGALNI' za Pomocą AR

Canal +

Canal+ to międzynarodowa sieć telewizyjna, znana z oferowania różnorodnej treści od filmów i seriali, po sport i wiadomości. Jako replica iced out rolex pionier w branży telewizyjnej, Canal+ stale dąży do innowacji, dostarczając widzom nowe formaty i technologie. W Polsce Canal+ jest liderem w dziedzinie sportu i produkcji oryginalnych, takich jak „NIELEGALNI”.

Wyzwanie

Canal+ szuka nieszablonowego rozwiązania: Unikalna premiera serialu 'NIELEGALNI'

Reżyser "NIELEGALNI" chciał, aby premiera serialu była wyjątkowa i niezapomniana. Zamiast tradycyjnych metod promocji, poszukiwał świeżego, innowacyjnego podejścia, które zaskoczyłoby odbiorców i zapewniło dodatkowy rozgłos. Wszedł we współpracę z Runvido, firmą specjalizującą się w tworzeniu doświadczeń AR.

Rozwiązanie

Canal+ i Runvido łączą siły: Innowacyjne zaproszenia z wykorzystaniem technologii AR

Runvido zaproponowało ożywienie tradycyjnych zaproszeń na premierę. Pomysł, który mógł wydawać się abstrakcyjny, był w pełni możliwy do realizacji. Na zaproszenia nałożono filmik AR, w którym reżyser osobiście zapraszał na premierę. To podejście uczyniło zaproszenie bardziej osobistym i unikalnym.

Wyniki

Canal+ osiąga nieoczekiwane wyniki: Zwiększone zaangażowanie dzięki osobistemu podejściu AR

Wydrukowano 300 zaproszeń, a liczba odtworzeń filmiku zaskoczyła wszystkich. Przekroczyła liczbę wyprodukowanych zaproszeń, wynosząc 330. To pokazuje, jak zaproszenia ożywione za pomocą AR mogą zwiększyć zainteresowanie i zaangażowanie odbiorców.
Współpraca z Canal+ pokazała, jak Runvido potrafi przekształcić tradycyjne metody komunikacji w innowacyjne i angażujące doświadczenia. Dzięki technologii AR, zaproszenia na premierę serialu „NIELEGALNI” stały się rta pod tank cartridge osobistymi, interaktywnymi i efektownymi, generując więcej zainteresowania i zaangażowania niż kiedykolwiek wcześniej. To tylko jeden z przykładów, jak Runvido może pomóc w tworzeniu unikalnych i pamiętnych doświadczeń. 
Contact
Runvido Sp z o.o. ul. Twarda 18,
00-105 Warszawa, Polska

office(at)runvido.com

Téléchargez l'application

office(at)runvido.com

Tous les droits sont réservés par Runvido

Runvido ltd.

fr_FR