HomeRunvido na Proptech Festival 2020aktualnościRunvido na Proptech Festival 2020

Runvido na Proptech Festival 2020

Biorący udział w Proptech Festival 2020 założyciel Runvido Grzegorz Ciosek w jasny i przejrzysty sposób zaprezentował najważniejsze cechy aplikacji Runvido. Opisał również możliwości jej zastosowania w marketingu i reklamie best replica watches oraz funkcjonalności panelu klienta dla klientów biznesowych. Omówił model biznesowy świadczonej usługi oraz odpowiedział również na pytania inwestorów.

Runvido na Proptech Festival i innowacyjne rozwiązanie dla nieruchomości

Interaktywny katalog, który pozwala na zobrazowanie użytkownikowi nieruchomości w wersji 3D. Rozwiązanie wykorzystuje technologię Augmented Reality. Ponadto, możliwość zastosowania UltronAR w zakresie rozpoznawania obiektów 3D.

Nowoczesne technologie a pandemia

„Pandemia udowodniła jak ważne było obranie kierunku na innowacyjną gospodarkę. Firmy funkcjonujące w sposób innowacyjny są bardziej elastyczne i szybciej dostosowują się do zmian na rynku i w konsekwencji lepiej odpowiadają na potrzeby klientów. Na koronakryzysie wygrywają te firmy, które błyskawicznie imitation loewe hoodies wdrażają cyfrowe strategie. Wykorzystują one technologie do zmiany łańcuchów dostaw, wprowadzenia całkowicie nowych kanałów sprzedaży oraz wykorzystania sztucznej inteligencji i analiz do poszukiwania inteligentniejszych, zrównoważonych i bardziej zyskownych sposobów działania. Takimi zdolnościami wykazały się firmy nagrodzone w programie THINK BIG: Think Digital! Program swoim patronatem objęło Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.”

– prof. Robert Tomanek, wiceminister rozwoju, pracy i technologii

Tegoroczna edycja THINK BIG była więc odpowiedzią na bieżące wyzwania biznesowe i społeczne, jakie przyniosła pandemia koronawirusa. Główną ideą było wspieranie młodych i innowacyjnych przedsiębiorstw, jak również zaprezentowanie szerszemu gronu potencjału oferowanych, cyfrowych rozwiązań, dla firm, społeczności lokalnych czy klientów indywidualnych. Laureatów ogłoszono podczas wirtualnej gali inauguracyjnej zorganizowanej przy współpracy z Onet i Business Insider.

Materiał z pitchu dostępny poniżej [od minuty 05:52].

https://youtu.be/mIfAo9t016A?list=PLRXwIuQxMPBExp6LWZMomGBihzrjBkqJq

Więcej

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR