HomeRunvido w Top 10 PropTech FestivalaktualnościRunvido w Top 10 PropTech Festival

Runvido w Top 10 PropTech Festival

PropTech Festival to wydarzenie promujące najciekawsze rozwiązania technologiczne dla branży nieruchomości. Wydarzenie bez wątpienia nie posiada barier tematycznych. Skupia innowacyjne rozwiązania tworzone przez start-upy oraz doświadczone firmy, mające zastosowania w obiektach komercyjnych. Runvido znalazło się wśród 10 laureatów konkursu festiwalu organizowanego w 2020 roku. 

Podczas Property Forum 2020 Jury wyłoniło zwycięzców: eMirror firmy Mirror Investment, Automatyczne Sklepy Marketlab oraz Smart Waste Bin. Wcześniej na nominowane technologie głosowali czytelnicy portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl.

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania co roku chcemy promować, ale i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców.

Proptech Festival – co daje nam uczestnictwo w konkursie?

Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość współpracy i kontakty z przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w kraju. To także dobra okazja do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości. Po zgłoszeniu się na festiwal, redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl wraz z Jury wybiera 15 najciekawszych zgłoszeń i publikuje je na portalach. Tam oczywiście odbywa się głosowanie czytelników. W kolejnym etapie odbywają się prezentacje najlepszych rozwiązań podczas wydarzenia i wybór zwycięzców. Wręczenie nagród następuje podczas Gali Property Forum.

Innowacyjne rozwiązanie Runvido

Runvido wraz ze swoim interaktywnym katalogiem, czyli narzędziem umożliwiającym obrazowanie nieruchomości w wersji 3D, znalazło się w Top 10 konkursu Proptech Festival. Rozwiązanie to wykorzystuje technologię Augmented Reality.

czytaj więcej:

https://www.propertyforum.pl/2020/pl/media/256/

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR