HomeRemaCongress 2023 – Nowoczesny marketing z RunvidoaktualnościRemaCongress 2023 – Nowoczesny marketing z Runvido

RemaCongress 2023 – Nowoczesny marketing z Runvido

RemaCongress 2023 podczas 18 edycji targów RemaDays 2023 po raz kolejny zgromadziło wielu specjalistów dwóch dziedzin – poligrafii i marketingu. Konferencja odbyła się w dniach 01-03.02.2023r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Znawcy branży i doświadczeni praktycy, w ciągu trzech dni przedstawili widowni obecną sytuację sektora, przewidywania i trendy na kolejne lata.  

Wśród nich znalazł się współzałożyciel startupu Runvido – Grzegorz Ciosek, który opowiedział o możliwościach wykorzystania aplikacji Runvido w nowoczesnym marketingu. Przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku już po raz trzeci.

RemaCongress – czym są oraz jakie korzyści niesie uczestnictwo w prelekcjach konferencji?

RemaCongress to część targów RemaDays i doskonała okazja do zdobycia i tym samym poszerzenia swojej wiedzy branżowej. Podczas tych inspirujących prelekcji można zdobyć wiele interesujących informacji o branży. Uczestnicy mogą poznać nowoczesne możliwości wykorzystywane w druku czy marketingu, a także zdobyć nowe kontakty dla naszego biznesu. 

Głośno o Runvido na scenie marketingowej

Jednym z prelegentów sceny marketingowej podczas trzeciego dnia targów był Grzegorz Ciosek- współwłaściciel startupu Runvido. W trakcie swojego wykładu opowiedział
o “Nowoczesnym marketingu przy wykorzystaniu aplikacji Runvido”. Nasz prelegent zwrócił uwagę na problemy związane z reklamą drukowaną i jej nadmierną ilością oraz nakreślił, jak niewielka ilość przekazu mieści się na tradycyjnej reklamie drukowanej. Runvido daje możliwość rozwiązania każdej z tych kwestii- poprzez interaktywne materiały.

RemaCongress

Widownia dowiedziała się również czym właściwie jest technologia AR, a także zobaczyli jej praktyczne wykorzystanie w różnych branżach i sektorach rynku. Odbiorcy poznali firmy, które również korzystają z tej technologii. Oprócz tego podczas prelekcji przedstawione zostały możliwości samej aplikacji i panelu klienta, a także przykłady dotychczasowych współprac podjętych przez Runvido. Po prelekcji, uczestnicy mogli spotkać przedstawicieli firmy na stoisku 4.36 na hali F, ponieważ tam czekały na nich interaktywne materiały dostępne do samodzielnego przetestowania i zobaczenia na własne oczy, jak działa technologia AR  w praktyce.

Więcej o RemaDays 2023

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR