HomeRunvido na Pioneers – stoisko PARPaktualnościRunvido na Pioneers – stoisko PARP

Runvido na Pioneers – stoisko PARP

Runvido na Pioneers – 10 maja 2019 roku zakończyła się dwudniowa konferencja Pioneers Festival w Wiedniu.
W jej trakcie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

Pioneers Festival należy do największych i najważniejszych wydarzeń w Europie poświęconych nowoczesnym technologiom. Konferencja co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich startupów i młodych firm, oferując unikalne i ponadto innowacyjne produkty i usługi. Pioneers Festival łączy najbardziej obiecujące start-upy technologiczne z najlepszymi światowymi inwestorami i kadrą zarządzającą. Organizatorzy nie ukrywali, że mieli na celu zgromadzenie oraz zainspirowanie najbardziej kreatywnych i zarazem najbardziej otwartych umysłów.

Runvido na Pioneers Festival prezentowało się na stoisku PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz kolejny zorganizowała stoisko narodowe na Pioneers Festival w Wiedniu. 49 polskich firm miało okazję zaprezentować się podczas wydarzenia w 2019 roku na indywidualnych stoiskach, jak również w ramach stoiska zorganizowanego przez PARP. Polskie firmy z branży ICT mogły promować swoją ofertę na stoisku, w tym prezentować materiały promocyjne (drukowane i multimedialne). Przedsiębiorcy mogli korzystać z dostępnej na stoisku strefy do spotkań b2b.

Wśród prezentowanych przedsiębiorstw znalazło się też Runvido. Oprócz promocji swojego projektu firma miała również okazję wziąć udział w rozmowach 1:1, licznych specjalistycznych konferencjach, jak również panelach dyskusyjnych.   

Więcej

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR