HomeRunvido w programie InnVentoaktualnościRunvido w programie InnVento

Runvido w programie InnVento

Runvido w programie InnVento – startup był jednym z uczestników programu, edycji 2017. Projekt organizowany przez PGNiG S.A. skierowany był do przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki na rynku biznesowym.

W inkubatorze Centrum Startupowego odbyły się ciekawe prelekcje, wykłady i warsztaty. Dołączenie do InnVento daje Ci przede wszystkim możliwość korzystania z wiedzy, ale również doświadczenia i zasobów PGNiG. Jednym z uczestników tego programu akceleracyjnego jest Runvido. InnVento przy współpracy z Runvido stworzyło aplikację mobilną w rzeczywistości rozszerzonej. Prezentuje ona potencjał siedziby InnVento znajdującej się przy ul. Kasprzaka 25 A.

Czym jest InnVento?

InnVento jest programem akceleracyjnym, którego założycielem jest PGNiG S.A. – największa spółka zajmująca się wydobywaniem ropy naftowej i gazu ziemnego w Polsce. Firma współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz startupami. Ich celem jest rozwijanie projektów pilotażowych, projekty te mają pomóc wdrażać najnowsze technologie energetyczne oraz usprawniać procesy wewnętrzne. W efekcie, inicjatywa ma mieć pozytywny wpływ na optymalizację kosztów działalności, rozwijanie oferty produktowej i usługowej oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Skąd pomysł na taki program?

Badania pokazują, że polskie startupy nie realizują planów efektywnie, ponieważ najczęściej brakuje im pieniędzy i zasobów ludzkich. Rozwiązaniem tej sytuacji jest oczywiście wsparcie wielkich biznesów i współpraca generującą obopólne korzyści. Taki model współpracy oferuje właśnie Inkubator InnVento.

Wiele osób w Polsce i na świecie chce realizować swoje innowacyjne pomysły, jednak nie ma pomysłu, jak je wdrożyć. InnVento wychodzi naprzeciw temu problemowi i otwiera program, który wyposaży młodych, kreatywnych, zaangażowanych założycieli firm i biznesów z różnorodnych branż. Doświadczenie gigantów, innowacyjne pomysły, praca pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów z PGNiG.

Podsumowując – Inkubator InnVento wspiera młodych przedsiębiorców w pierwszej fazie działalności. Program ma na celu pomoc młodym przedsiębiorcom poprzez wprowadzenie w specyfikę branży energetycznej, a także pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. PGNiG chce rozwijać współpracę ze startupami i poszukiwać technologicznych rozwiązań dla najpilniejszych wyzwań stojących przed branżą energetyczną. To pierwsza taka inicjatywa, która w jednym miejscu ma połączyć ustabilizowaną międzynarodową korporację oraz młodych przedsiębiorców pełnych nowych pomysłów.

Startup-Runvido-InnVennto-program

Czytaj więcej

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR