HomeWolves Summit – wyróżnienia dla RunvidoaktualnościWolves Summit – wyróżnienia dla Runvido

Wolves Summit – wyróżnienia dla Runvido

Wolves Summit to dwudniowa konferencja technologiczna zorganizowana w październiku tego roku w Wiedniu. Ta edycja ma na celu połączenie ekosystemu talentów, technologii
i innowacji z globalną publicznością. Wolves Summit to największe wydarzenie networkingowe z Europy Środkowo-Wschodniej.

Wolves Summit

Konferencja technologiczna w Wiedniu

Tegoroczna edycja Wolves Summit ma na celu połączenie międzynarodowej sceny talentów, technologii i innowacji. Wydarzenie skierowane jest do inwestorów, startupów, przedstawicieli korporacji, jak również firm sektora MŚP.  Konferencja ma na celu zaprezentowanie możliwości wsparcia wschodzących firm i innowacji technologicznych. Łączy obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje chcące wspierać globalne innowacje. Wydarzenie rok rokrocznie pojawia się wielu przedstawicieli startupów z obszaru nowych technologii i innowacji. Dla wielu z nich to szansa na zaprezentowanie swoich projektów i nawiązanie wielu kontaktów z innymi firmami i inwestorami. Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji będzie kryzys klimatyczny, który jest głównym wyzwaniem naszych czasów. Jest to zaproszenie dla małych i dużych organizacji z różnych sektorów, aby zebrać się w Wiedniu i zbadać rozwiązania, które mogą pomóc w rozwiązaniu niektórych z najbardziej palących problemów naszych czasów.

Na czas trwania konferencji zaplanowano ponad 40 godzin wykładów zorientowanych na technologię, przemówień i dyskusji panelowych. Uczestnicy biorą udział w spotkaniach 1:1 ze startupami, inwestorami i korporacjami. Następnie mają możliwość w mniej formalnej atmosferze spotkać z ludźmi o podobnych poglądach podczas wieczoru VIP lub imprezie networkingowej. Goście są również zaproszeni do odwiedzenia pawilonów Expo prezentujących najnowsze trendy technologiczne i możliwości rozwoju w Europie, a także poza nią. Wybrana liczba najlepszych startupów z Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko zaprezentuje swoje pomysły na Scenie Głównej. Oceniać je będzie międzynarodowa publiczność składająca się z Założycieli, Inwestorów, Mentorów i Przedstawicieli Korporacyjnych. 

Runvido na Wolves Summit

Od kilku lat jednym z przedstawianych na konferencji startupów jest Runvido. W maju 2022 roku oprócz własnego stanowiska i matchmaking zakwalifikował się do finału w konkursie startupów. Podczas konferencji w październiku 2020 roku startup zakwalifikował się do II etapu Great Pitch Contest, a w 2017 roku zakwalifikował się do finałowej Top 5. Wolves w Wiedniu także pojawi się Runvido wraz z towarzyszącą jej najnowszą aplikacją UltronAR. 

Wolves Summit to zbiór dobrych wspomnień dla Runvido i mamy nadzieję, że ta edycja również zapadnie nam w pamięci.

Czytaj więcej

Nouvelles

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

fr_FR