HomeWystawa Art & Children z udziałem Runvido podczas Expo 2020 w Dubaju.ARTICLE DE BLOGUEWystawa Art & Children z udziałem Runvido podczas Expo 2020 w Dubaju.

Wystawa Art & Children z udziałem Runvido podczas Expo 2020 w Dubaju.

1 października 2021 roku Polska uroczyście zainaugurowała swoją obecność na Expo 2020 Dubai. W trakcie trzech miesięcy od otwarcia Pawilonu Polski odbyło się wiele wydarzeń promujących polską kulturę, gospodarkę i potencjał biznesowy firm. Kulminacyjnymi momentami były Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze 6 grudnia 2021 r. i Dzień Polski 7 grudnia 2021 roku. Organizatorem udziału Polski na Expo 2020 Dubai oraz kompleksowego programu gospodarczego jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Pawilon Polski to miejsce przyjazne dzieciom. Najmłodsi w specjalnej strefie warsztatowej korzystają z wielu narzędzi edukacyjnych polskich firm. Między 01.11. a 05.11.2021 r. odbyła się wystawa „Art & Children”, którą przygotowała polska artystka Sylwia Grochowska. Runvido dostarczyło swoją technologię – aplikację mobilną opartą na rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej, zwiedzający zobaczyli 14 wielkoformatowych obrazów animowanych poprzez aplikację.

Informacja o wydarzeniu i udziale firmy Runvido w ekspozycji polskiego Pawilonu na Expo 2020 w Dubaju została opisana m.in. w poniższych artykułach:

Więcej

EXPO 2020

Wystawę obejrzeć można tu: prezentacja w języku angielskim

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.

fr_FR