HomeHuawei Startup Challenge – dbamy o planetęaktualnościHuawei Startup Challenge – dbamy o planetę

Huawei Startup Challenge – dbamy o planetę

Huawei Startup Challenge to wyjątkowy konkurs skierowany do innowacyjnych polskich startupów. Wraz z Huawei i Startup Academy można wspólnie stawić czoła palącym problemom ekologicznym współczesnej Polski i świata.

Założeniem konkursu organizowanego przez Huawei Polska i Startup Academy było wyselekcjonowanie przedsiębiorców, których najbardziej innowacyjne pomysły i rozwiązania technologiczne pomagają zwalczyć skutki wpływu człowieka na środowisko naturalne.
W trakcie kilkumiesięcznego programu startupy usprawniały strategie zrównoważonego rozwoju. Konfrontowały one własne pomysły z mentorami, starając się tym samym przekonać jury do swoich rozwiązań. Startujące w konkursie projekty uczestniczyły w spersonalizowanej ścieżce wyzwań. Ścieżka składała się z zadań, opinii ekspertów i kamieni milowych zaprojektowanych w celu ulepszenia i popularyzacji rozwiązań. Jednym ze startupów startujących w konkursie było Runvido. Aplikacja zakwalifikowała się do Huawei Startup Challenge, a w efekcie miała możliwość prezentacji pomysłu przed ekspertami reprezentującymi korporację. Uczestnictwo w takim wydarzeniu to nie tylko szansa na zaprezentowanie nieszablonowych rozwiązań dla firm. To także dobra okazja do poznania konkurencji, inwestorów i technik biznesowych usprawniających działanie przedsiębiorstwa.  

Huawei Startup Challenge – kto może wziąć udział?

W ramach konkursu poszukiwano społecznie odpowiedzialnych startupów. Zaproszono ambitnych polskich inżynierów i inżynierki. Przedsiębiorców i przedsiębiorczynie w każdym wieku, a także wynalazców i wynalazczynie, którzy są na początku swojej drogi do ekologicznej innowacji.

Chcesz mieć wpływ na zmianę świata? Jesteś gotowy/a na wdrożenie kreatywnych i technologicznych rozwiązań, które przede wszystkim przyczynią się do kształtowania nowych postaw społecznych w służbie ochrony środowiska i ekologii? Jeśli tak – to wyzwanie jest dla Ciebie.

Czytaj więcej:

https://huaweistartupchallenge.pl/ 

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL