HomeNagroda Publiczności III Forum PrzemysłowegoaktualnościNagroda Publiczności III Forum Przemysłowego

Nagroda Publiczności III Forum Przemysłowego

Nagroda publiczności trafiła do aplikacja Runvido podczas III edycji Forum Przemysłowego w Karpaczu. Wydarzenie odbyło się w dniach 8-10 grudnia 2017 roku. Już po raz trzeci Forum Przemysłowe przyciągnęło do Karpacza najważniejszych przedstawicieli polskiego, ale również europejskiego przemysłu. Instytut Studiów Wschodnich zaplanował kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych.

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie, pod tym tytułem odbyła się trzecia edycja Forum Przemysłowego w Karpaczu. Od 8 do 10 grudnia 2017 roku o rozwoju europejskiego przemysłu dyskutowali politycy, eksperci, naukowcy i dziennikarze. Wśród zagadnień na temat których odbywały się dyskusje podczas forum pojawiły się reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, ale również polityka klimatyczna.  

Nagroda Publiczności dla Runvido podczas tak ważnego wydarzenia, była wyróżnieniem szczególnym. Forum Przemysłowe stanowi platformę wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów różnych sektorów przemysłu z przedstawicielami administracji publicznej oraz oczywiście środowisk eksperckich. Należą do nich ludzie z grona międzynarodowych autorytetów i ekspertów w danych dziedzinach. Ponadto, podczas forum w ramach prezentacji startupowych odbył się konkurs. Firmy, które uzyskały od kapituły najwięcej głosów w każdym z tych obszarów, otrzymały wyróżnienie. Ci, którzy zebrali w sumie najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach zostali laureatami jednej z dwóch nagród głównych.

Podczas całej konferencji przed panelami dyskusyjnymi i rozmowami prezentować się będą najciekawsze polskie startupy. Będzie można wygrać udział w elitarnej ścieżce Startup Session podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2018 roku. Bez wątpienia, jest to największa konferencja międzynarodowa w naszej części Europy.

Wysoka wartość start-upów w odniesieniu do tworzenia oraz wdrażania innowacyjnych pomysłów jest niezaprzeczalna. Małe firmy są pełne pomysłów, które w pozytywny sposób mogą wpływać na jakość życia na poziomie państwowym, na przykład poprawiając system deklaracji podatkowych, albo zmniejszając kolejki do szpitali i sklepów.

Czytaj więcej

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL