HomeInfoshare 2022aktualnościInfoshare 2022

Infoshare 2022

Infoshare 2022 – Od 6 do 7 października, w Gdańsku, trwa 16 edycja konferencji poświęconej biznesowi, nowym technologiom i startupom. Infoshare przygotowało dla uczestników solidną dawkę wiedzy o Web 3.0 i Tech4Good, innowacjach technologicznych, trendach w biznesie oraz digital marketingu. Startup Runvido już po raz kolejny będzie uczestnikiem tej konferencji.

Infoshare 2022 to 6 scen, na których w trakcie dwóch dni konferencji doświadczeni eksperci z całego świata omówią wiele kluczowych tematów. To właśnie tu spotykają się kreatywni wizjonerzy i inżynierownie. Możesz dołączyć do prawdziwie innowacyjnej społeczności i zainspirować się szybko zmieniającym się światem technologii. Będą to na przykład replica automatic rolex day date rolex calibre 2836 2813 mens m228236 0009 automatic zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, Web 3.0, Tech4Good oraz programowania. 16 edycja konferencji to zbiór wiedzy na temat inwestowania, sposobów zwiększania sprzedaży, najciekawszych wdrożeń technologicznych gigantów oraz innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez setki startupów z całego świata. 

Historia Infoshare

W ciągu ostatnich 15 lat konferencja przeszła drogę od małego wydarzenia dla ekspertów IT organizowanego na lokalnym uniwersytecie do największej konferencji technologicznej w Europie Środkowowschodniej. Co roku wydarzenie gromadzi tysiące ludzi szukających platformy do nauki, łączenia się i rozwoju.
Infoshare to miejsce, w którym możesz givenchy slippers replications for sale podzielić się swoją historią, wiedzą i doświadczeniem. Konferencja daje młodym przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania swojego startupu podczas Startup Contest, międzynarodowego konkursu dla startupów we wczesnej fazie rozwoju. Zanurz się w trendach technologicznych, biznesowych i marketingowych.

Możesz dołączyć online lub osobiście. Ale jeśli przyjedziesz do Gdańska, czekają cię atrakcje, takie jak Sunset Leaders’ Boat Race i Wielkie Networking Party. Łącznie z koncertem na żywo! Dopełnieniem doświadczenia jest wzniesienie toastu za Infoshare na After Party.

Infoshare to doskonałe miejsce nie tylko na zdobycie ogromnej dawki wiedzy, ale też na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Runvido od kilku edycji pojawia się na wydarzeniu w celu skorzystania z tych możliwości. Poza własnym stoiskiem, twórcy aplikacji uczestniczyli także w spotkaniach z inwestorami czy klientami, aby zaprezentować funkcje innowacyjnej aplikacji Runvido.

czytaj więcej

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL