HomeKartki świąteczne w technologii ARaktualnościKartki świąteczne w technologii AR

Kartki świąteczne w technologii AR

Kartki świąteczne są nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Dzielimy się nimi z kontrahentami lub współpracownikami, wyrażając podziękowanie za dotychczasową współpracę. Taki gest może stać się reklamą i wizytówką firmy. Lubimy też wysyłać kartki do naszych bliskich, aby okazać im szacunek oraz przekazać ciepłe słowa na nadchodzące, świąteczne dni.

Estetycznie wykonana kartka świąteczna cieszy oko, a postawiona w widocznym miejscu, może być ciekawym dodatkiem do domowej dekoracji. Widzieliśmy już wiele pomysłów na ciekawe wykonanie takich kartek – użycie różnorodnych i niecodziennych materiałów, ciekawe sposoby ich otwierania, jak i zastosowanie wystających, bądź ruchomych elementów… lista zdaje się nie mieć końca! A co, jeśli moglibyśmy pomyśleć trochę bardziej nieszablonowo?

Kartki świąteczne w technologii AR – czy to jest możliwe?

Oczywiście, że tak! Runvido potrafi ożywić każdy obraz 2D, w tym również dowolną kartkę świąteczną. Stosując takie rozwiązanie, z pewnością zaskoczysz tych, do których trafi bożonarodzeniowa przesyłka.

Jak to działa – sprawdź przykłady!

Pytanie brzmi: co umieścić na interaktywnej kartce świątecznej? Możliwości jest mnóstwo, a my opowiemy o kilku z nich.

Interaktywne życzenia

Naszym pierwszym pomysłem jest umieszczenie życzeń w formie filmiku z napisami. Możesz stworzyć własne wideo z prezentacją tekstową, w której przekażesz odbiorcom dowolne treści. Dodanie świątecznej piosenki bez wątpienia wprowadzi ich jeszcze bardziej w świąteczny klimat.

Powiedz kilka słów

Chcesz, aby przekaz był jak najbardziej osobisty? Nagraj filmik, w którym składasz życzenia “osobiście”. Kilka słów, wypowiedzianych od serca, wyrazi zdecydowanie więcej, niż tekst pisany. Możesz zaangażować w to pracowników Twojej firmy, członków rodziny lub przyjaciół i dzięki interaktywnej kartce, wyślijcie komunikat w dowolne miejsce.

Troszkę świątecznej zabawy

Możesz pod obrazkiem umieszczonym na kartce, podpiąć zabawny filmik, żart lub mem w formie wideo. Rozśmiesz odbiorców kartki przy użyciu nowoczesnych technologii. Ogromna dawka śmiechu gwarantowana!

Wspomnienia

Wyślij bliskim świąteczną pocztówkę, która po użyciu aplikacji, wyświetli filmik z waszymi zdjęciami. Uchwyć na niej najlepsze momenty kończącego się roku.

kartki świąteczne
kartki świąteczne w technologii AR

To tylko niektóre z pomysłów na wykorzystanie kartki świątecznej w technologii AR. Możliwości są nieograniczone, więc to, co umieścimy pod grafiką, jest zupełnie dowolne.

Już dziś możesz zamówić własną interaktywną kartkę. Oferujemy nowoczesne rozwiązanie z zastosowaniem technologii AR – kartki świąteczne dla firm, ale nie tylko. Skontaktuj się z nami, a my chętnie stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!

Może masz jakiś ciekawy pomysł na to, co mogłoby znaleźć się na takiej kartce? Podziel się z nami w komentarzu!

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL