HomeRemaDays – Kreatywni, otwarci na noweaktualnościRemaDays – Kreatywni, otwarci na nowe

RemaDays – Kreatywni, otwarci na nowe

RemaDays to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku oraz jedna z najważniejszych imprez na mapie wydarzeń z branży reklamowej. Od 2005 roku corocznie przyciąga coraz więcej wystawców i odwiedzających. To obowiązkowe miejsce dla każdego, kto chce być na bieżąco. 

Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 50 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Na dodatek, ostatnia edycja przyciągnęła 483 wystawców i 10 000 odwiedzających, w tym 1688 z zagranicy. Dzięki temu, impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

W trakcie trzydniowego wydarzenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, panującymi trendami oraz mogą poszerzyć wiedzę branżową z dziedziny reklamy i druku. Targi RemaDays to idealna okazja do budowania międzynarodowych relacji czy kontaktów handlowych. W dniach 23–25 marca 2022 roku swoje stanowisko miało tam również Runvido. Tym razem wydarzenie odbywało się pod szyldem „Kreatywni, otwarci na nowe”, to idealnie wpasowało się w działania aplikacji. Uczestnictwo w największej imprezie targowej to dla Runvido okazja do budowania międzynarodowych relacji biznesowych i zdobywania cennych kontaktów handlowych.

Dowiedz się więcej na temat wydarzenia

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL