HomeWarsaw Pack – Zaprezentowaliśmy się na targachaktualnościWarsaw Pack – Zaprezentowaliśmy się na targach

Warsaw Pack – Zaprezentowaliśmy się na targach

Warsaw Pack – Targi Techniki Pakowania i Opakowań odbyły się w dniach 23-25 listopada 2021. Jest to branżowe specjalistyczne wydarzenie. Ma ono na celu skupienie wszystkich  gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych. Targi Warsaw Pack składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. 

Podczas wydarzenia prezentowano opakowania z wielu branż. Dodatkowo maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, etykiety i maszyny etykietujące. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, dzięki czemu wielu wystawców chce w nich uczestniczyć. Jednym z nich była aplikacja Runvido.

Warsaw Pack i interaktywne opakowanie Runvido

Dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej innowacyjne opakowanie pozwala na wyświetlanie większej ilości informacji, niż te tradycyjne. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie przekazać w interaktywny sposób dodatkowe informacje na temat produktu i producenta, przekierować konsumenta na stronę internetową marki czy w inny sposób zachęcić go do zakupu. Oprócz tego, zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności wprowadzania nowych opakowań. Technologia działa na istniejących już obrazach, które wystarczy zaprogramować. Dzięki udziałowi w Warsaw Pack twórcy Runvido zyskali dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy i poznania konkurencji.

Na Targach mogliśmy zobaczyć opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzeniu towarzyszyły również liczne konferencje, konkursami oraz dodatkowo specjalna strefa sprzyjająca kontaktom biznesowym.  Jako że nadrzędną cechą wydarzenia jest jego kompleksowość i stawianie na rozwój, nie mogło zabraknąć prelekcji i dyskusji dotyczących przyszłości sektora.

Czytaj więcej:

https://warsawpack.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=STPL&gclid=Cj0KCQjw-fmZBhDtARIsAH6H8qiAPvR_4vIVbbJkLfZlJEyW9vAE5B9zA7HTYEh9KsEy9bv0WSvp6GIaAsF8EALw_wcB

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL