HomeWeb Summit 2022 – Runvido uczestnikiem wydarzeniaaktualnościWeb Summit 2022 – Runvido uczestnikiem wydarzenia

Web Summit 2022 – Runvido uczestnikiem wydarzenia

Web Summit to coroczna konferencja technologiczna, która odbywa się w Lizbonie w Portugalii. Tematyka konferencji skupia się na technologii internetowej, technologiach wwf rolex day date 118208 83208 mens rolex calibre 2836 2813 gold tone wschodzących i kapitalizmie wysokiego ryzyka. Web Summit organizuje wydarzenia na całym świecie, w tym F.ounders, konferencję RISE w Hong Kongu, Collision w Toronto, SURGE w Bangalore oraz MoneyConf w Dublinie.

Konferencja Web Summit

Jedna z największych na świecie konferencji technologicznych Web Summit w tym roku odbywa się od 1 do 4 listopada. Po raz kolejny do Lizbony zjechały się firmy i środowiska inwestycyjne w branży z całego świata. Przewiduje się, że w konferencji vapesstores.ca ogółem weźmie udział ponad 70 tysięcy osób z 160 krajów. Wśród nich znajdują się również przedstawiciele Runvido. To bez wątpienia niesamowita okazja i przyjemność zaprezentować się obok marek takich jak Microsoft, Mercedes-Benz czy Huawei. W ciągu trzech dni konferencji odbędzie się ponad 600 rozmów. Wszystkie mają na celu poruszenie tematów związanych z głęboką technologią, marketingiem cyfrowym. Dotknięte zostaną również obszary związane z gospodarką twórców, polityką i społeczeństwem, zmianami klimatycznymi, stanem dziennikarstwa i wiele innych.

Luka między kreatywnością a technologią

Web Summit rewolucjonizuje branżę i łączy oszałamiające wydarzenia z unikalnym oprogramowaniem. Od samego początku wykorzystywał analitykę danych i naukę o sieci, aby zapewnić uczestnikom spotkanie z właściwymi ludźmi, we właściwym czasie. Forbes mówi, że „zapełnia lukę między kreatywnością a technologią”. Podstawą wydarzenia jest oprogramowanie Summit Engine. Budowane było przez ponad 50-osobowy zespół inżynierów, naukowców i właścicieli produktów przez ponad dekadę. Głównym elementem konferencji są aplikacje mobilne i komputerowe. Dzięki nim uczestnicy łączą się ze sobą, odbywają się spotkania i oglądają treści na scenie.  W czasach wielkiej niepewności dla wielu branż, a nawet świata, konferencja gromadzi założycieli, prezesów firm technologicznych, rozwijających się startupów, decydentów i głowy państw. Stawia przed nimi proste pytanie: Dokąd dalej?

Wśród uczestników Web Summit 2022 jest Runvido wraz z towarzyszącą aplikacją UltronAR. Przedstawiciele startupów mają doskonałą możliwość na nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, a także globalne rozwinięcie marki.

Czytaj więcej

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL