HomeXV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2022aktualnościXV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2022

XV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2022

XV Europejskie Forum Gospodarcze to wiele interesujących spotkań, sesji, jak również paneli dyskusyjnych. Miejsce, gdzie promuje się innowacje w biznesie oraz integruje środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe. To już XV edycja największego wydarzenia promocyjno-gospodarczego w Województwie Łódzkim!

XV Europejskie Forum Gospodarcze to 3️ dni wykładów, prelekcji, paneli dyskusyjnych, a przede wszystkim spotkań z przedsiębiorcami z naszego regionu.  Ta jubileuszowa edycja wydarzenia została poświęcona biznesowi w erze innowacji. Skupiono się na poszukiwaniu sposobów na budowanie trwałych przewag konkurencyjnych, pozwalających łódzkim przedsiębiorcom na wejście na ścieżkę wzrostu gospodarczego opartego na inwestycjach w najnowsze technologie. Europejskie Forum Gospodarcze to coroczne, międzynarodowe spotkanie koncentrujące przedsiębiorców i ekspertów.

Runvido miało okazję wziąć udział w jubileuszowej edycji XV Europejskiego Forum Gospodarczego. Nasi przedstawiciele tym samym pojawili się na wydarzeniu na zaproszenie marszałka województwa łódzkiego — Grzegorza Schreiber.

XV Łódzkie Forum Gospodarcze 2022

Podczas trzeciego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego marszałek Grzegorz Schreiber zaplanował indywidualne spotkanie z przedsiębiorcami z województwa łódzkiego. Podczas tego spotkania marszałek poprosił przedsiębiorców o zabranie głosu, pokazanie kierunków działań w sprawach, które dotyczą zaproszonych przedsiębiorstw. Firmy dziękowały za wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Wszyscy zgodnie uznali, że współpraca układa się bardzo dobrze. Przedsiębiorcy zwracali uwagę na możliwość wspólnych wyjazdów z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego na targi branżowe w kraju i za granicą. Marszałek Grzegorz Schreiber podkreślał, że zawsze jest dostępny dla przedsiębiorców i oczywiście będzie robił wszystko, by ich wspierać.

Po spotkaniu 25 przedsiębiorców odebrało certyfikaty za promowanie regionu w kraju i za granicą podczas targów, misji i konferencji branżowych organizowanych przez Województwo Łódzkie. Runvido jako jedna z wielu innowacyjnych firm, również zdobyła wyróżnienie. 

Europejskie Forum Gospodarcze to miejsce, gdzie można zawrzeć wartościowe znajomości, ponadto zobaczyć, jak jeszcze można prowadzić biznes. Wydarzenie umożliwia także odkrycie nowych możliwości finansowania swoich pomysłów.

Zobacz więcej

Aktualności

One thought on “XV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL