HomeWyróżnienie Kancelarii PrezydentaNachrichtenWyróżnienie Kancelarii Prezydenta

Wyróżnienie Kancelarii Prezydenta

Wyróżnienie Kancelarii Prezydenta trafiło do firmy Runvido. Polska Wystawa Gospodarcza to przedsięwzięcie powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, nawiązująca do tradycji Powszechnych Wystaw Krajowych, które odbywały się w latach 20. XX wieku w niepodległej Polsce. W czasie obchodów 100-lecia niepodległości prezydent RP przywrócił ideę wystaw mających na celu prezentuację potencjału polskiej gospodarki.

Otrzymanie wyróżnienia podczas tej wystawy ma być wyrazem wyjątkowego uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki. Realizacja idei Polskiej Wystawy Gospodarczej skupiała się głównie na pięciu obszarach tematycznych: solidarność, nowe technologie, kreatywność, rozwój, przyszłe pokolenia. Te przestrzenie tworzą spójną opowieść o rozwoju polskiej przedsiębiorczości, przyświecających jej ideach, ale także kierunkach wytyczających przyszłe zmiany.

Wystawa odbywała się w dwóch etapach. Pierwsze wydarzenie miało miejsce na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ekspozycja miała nazwę SIŁA WSPÓLNOTY i przedstawiła ideę, przesłanie oraz symbole związane z wystawą. W jej skład wchodziły pawilon wystawowy i wystawa plenerowa. Drugi etap to główna odsłona wystawy, która odbywała się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W pawilonach, które zaprojektowano specjalnie pod wystawę, najlepsze polskie firmy wyłonione przez Kapitułę w naborze wystawców PWG, zaprezentowały swój dorobek.

W gronie firm zaproszonych i prezentowanych na wystawie znalazło się również Runvido. Startup otrzymał Wyróżnienie Kancelarii Prezydenta w kategorii Nowe technologie. Nasza aplikacja znajduje swoje wykorzystanie w wielu dziedzinach życia codziennego. Można jej używać w celach informacyjnych, instruktażowych, edukacyjnych i rozrywkowych. Dzięki temu wpisuje się w ideę wystawy. 

Weiterlesen https://pwg.prezydent.pl/

Nachrichten

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

de_DE_formal