HomeAdam Gessler

Adam Gessler

Branża: Gastronomiczna
Logo restauracji Adama Gesslera

Adam Gessler

Adam Gessler polski restaurator, firmujący swoim nazwiskiem sieć restauracji. Początkowo aktor. Autor książki kulinarnej Smaki na 52 tygodnie. Znany z licznych restauracji oraz udziału w filmach takich jak: „Akcja pod Arsenałem”, „Sprawa Gorgonowej”, „Szpital Przemienienia” i „Śniadanie do łóżka”.

Wyzwanie

Przekształcenie tradycyjnych opisów ciast w interaktywne doświadczenie

Adam Gessler i Runvido mieli wyzwanie, aby zwrócić uwagę odbiorców. Szukali unikalnego rozwiązania, które pozwoliłoby im wyróżnić się na tle konkurencji. Chcieli stworzyć sposób, który nie tylko ułatwiłby znalezienie informacji o wyjątkowych ciastach, ale także zaciekawił odbiorców i sprawił, że chętnie sięgną po nie oraz zechcą odkrywać kolejne propozycje kulinarnych doświadczeń. Celem było zaskoczenie i zainteresowanie odbiorców, a jednocześnie dostarczenie im wartościowej treści w prosty i angażujący sposób.

Rozwiązanie

Adam Gessler i opakowania mówiące za pomocą AR

Runvido i Adam Gessler opracowali innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu technologii AR na opakowaniach ciast. Użytkownicy mogą pobrać darmową aplikację Runvido na swoje smartfony z systemem iOS lub Android, a następnie zeskanować opakowanie ciasta. W rezultacie na opakowaniu wyświetla się film, w którym Adam Gessler opowiada o danym cieście, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą kulinarną.

Wyniki

Rewolucja w świecie cukiernictwa dzięki technologii AR

Dzięki współpracy Runvido i Adama Gesslera odbiorcy mogą w prosty sposób uzyskać dostęp do unikalnych opowieści o ciastach. Odbiorcy są pozytywnie zaskoczeni tym innowacyjnym rozwiązaniem i chętnie korzystają z interaktywnych materiałów. Współpraca Runvido i Adama Gesslera zaowocowała nie tylko innowacyjnym podejściem do przekazywania wiedzy kulinarnej, ale również zwiększeniem zadowolenia użytkowników, którzy zyskali możliwość szybkiego i łatwego dostępu do opowieści o ciastach. Wykorzystanie technologii AR pozwala Runvido i Adamowi Gesslerowi zaskakiwać odbiorców i przyczynić się do popularyzacji tego rodzaju rozwiązań w przemyśle gastronomicznym.

Zastosowanie platformy Runvido w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami Adama Gesslera przynosi zaskakujące rezultaty, które wpływają na rozwój obu marek. Współpraca ta stanowi znakomity przykład synergii pomiędzy technologią a gastronomią, a także dowód na to, jak technologia AR może być wykorzystana w różnych dziedzinach życia, ułatwiając i uprzyjemniając codzienne doświadczenia.

Kontakt
Runvido Sp z o.o. ul. Twarda 18,
00-105 Warszawa, Polska

office(at)runvido.com

Pobierz aplikację

office(at)runvido.com

All rights are reserved by Runvido

Runvido ltd.

pl_PL