Pozwól, aby Twoja firma była pionierem innowacji.

Wyprzedź konkurencję i używając technologii AR zwiększaj zyski.

O nas

Spółka Runvido powstała w 2019 roku, jednak początek projektu sięga znacznie wcześniej. W roku 2017 wpadliśmy na pomysł, aby materiały drukowane ożyły tak, jak w filmie o Harrym Potterze.Stworzyliśmy vape pod system prototyp aplikacji, który spodobał się naszym klientom. Gdy zainteresowanie aplikacją sukcesywnie wzrastało, zatrudniliśmy kolejnych programistów.
W marcu 2019 roku, po otrzymaniu wielu wyróżnień i nagród na rynku polskim oraz zagranicznym założyliśmy spółkę Runvido. W tym czasie powstał profesjonalny panel do zarządzania aktywnymi targetami w aplikacji. Przeprowadzaliśmy skuteczne kampanie marketingowe na całym świecie dla naszych małych i dużych klientów. W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy dotację z NCBR w kwocie powyżej 7 vape Batterijen online milionów złotych na stworzenie silnika do rozpoznawania elementów 3D, którego powstanie planowane jest na koniec 2022 roku. Aktualnie do grona naszych klientów dołączyły kolejne duże firmy pochodzące z całego świata.
Podejmując współpracę z nami, masz pewność, że Twoja firma będzie postrzegana jako innowacyjna oraz otwarta na nowe technologie. A co najważniejsze, sprawimy, aby technologia Rzeczywistości Rozszerzonej pomogła zwiększyć zyski Twojej firmy.

Nasze liczby

Mobile-App-BG-Element-1
0
Pobrań
0
Partnerów
0
Eventów

Założyciele

Zgrani i przebojowi pracodawcy, ponad piętnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu, charyzma i profesjonalizm, a prywatnie małżeństwo z trójką dzieci. Poznajcie Natalię i Grzegorza Ciosek.

Natalia Ciosek Co-Founder
Grzegorz Ciosek Co-Founder

Team

Poznaj nasz wyjątkowy zespół!

Paweł Nędzka
Rafał Pyndyk
Mateusz Chrobok
Paweł Janda

Dołącz do zespołu

Dziś rodzaje i liczba benefitów pracowniczych jest praktycznie nieograniczona, a firmy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych sposobów na wynagradzanie i motywowanie pracowników.


  Kontakt
  Runvido Sp z o.o. ul. Twarda 18,
  00-105 Warszawa, Polska

  office(at)runvido.com

  Pobierz aplikację

  office(at)runvido.com

  All rights are reserved by Runvido

  Runvido ltd.

  pl_PL