HomeAdvancing AI #3aktualnościAdvancing AI #3

Advancing AI #3

Runvido w najlepszej piętnastce! Poznaj nasz rewolucyjny projekt UltronAR biorący udział w programie Advancing AI #3

Z ponad 100 zarejestrowanych startupów, tylko 15 otrzymało szansę na udział w programie Advancing AI #3. Wśród nich znajduje się także Runvido!

Akcelerator Advancing AI to świetna okazja dla ambitnych przedsiębiorców. Partnerujący z Google for Startups program już po raz trzeci przyciąga startupy z całej Europy. Wśród tegorocznych wybrańców znalazło się również Runvido z naszym innowacyjnym projektem – UltronAR.

Jak rozwijamy naszą aplikację UltronAR podczas Advancing AI?

Jesteśmy uczestnikami 10 tygodniowych warsztatów, przez co mamy szansę na rozwój naszej aplikacji – UltronAR, zdobycie wsparcia od ekspertów, a także pozyskanie potencjalnych inwestorów. Podczas wydarzenia – Investors Day, które odbędzie się w maju zaprezentujemy nasz produkt oraz podzielimy się, co udało nam się osiągnąć w trakcie programu.

UltronAR – nieziemskie gry w prawdziwym świecie.

UltronAR jest platformą do intuicyjnego i szybkiego budowania gier terenowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Nasz intuicyjny i łatwy w obsłudze panel klienta umożliwia szybkie tworzenie gier terenowych. Rozgrywki przyciągają użytkowników aplikacji oryginalnymi zadaniami, nagrodami i emocjonującą eksploracją miast i regionów. Nie musisz być programistą, aby stworzyć swoją własną grę. Zaloguj się na naszą platformę, wybierz dostępne scenariusze lub stwórz własną rozgrywkę i ciesz się niezwykłym doświadczeniem, które z pewnością zachwyci Twoich graczy! 

Dziękujemy, za możliwość udziału w programie Advancing AI. To dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyniesie wiele pozytywnych rezultatów, a zdobyte doświadczenie będzie miało dla nas wielką wartość w przyszłości.

Dowiedz się więcej o programie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL