HomeSieć Mentorów PFRaktualnościSieć Mentorów PFR

Sieć Mentorów PFR

Sieć Mentorów PFR to program mentoringowy uruchomiony przez Polski Fundusz Rozwoju. Skierowany jest on przede wszystkim do startupów i młodych firm potrzebujących wsparcia ze strony doświadczonych ekspertów. Celem jest rozwój jednej z pięciu głównych kompetencji: tworzenie zespołu, rozwój biznesu, marketing, zarządzanie produktem i relacje inwestorskie. Młode pokolenie innowatorów otrzymuje tutaj szansę na czerpanie z wiedzy i doświadczenia praktyków polskiego biznesu. Są oni związani z takimi gigantami rynkowymi, jak np. Allegro, Revolut, Growbots, Znany Lekarz, AstraZeneca, Novartis, OLX, Synerise czy Daftcode.

Sieć Mentorów PFR – co można uzyskać dzięki udziałowi w programie?

Udział w programie to uzyskanie wsparcia merytorycznego dla startupu lub firmy od doświadczonych ekspertów. Mentorzy pomagają podopiecznym w celu rozwinięciu wybranych kompetencji biznesowych. Mentor w trakcie wsparcia dzieli się praktyczną wiedzą w prowadzeniu biznesu dając na wzór swoje sukcesy, ale również porażki. Każdy zakwalifikowany start-up będzie mógł odbyć 2-3 spotkania z wybranym rolex datejust mens 36mm 116203 0144 silver tone watch mentorem. Była to niepowtarzalna okazja dla start-upów zakwalifikowanych do programu, które mogły nawiązać relacje z ekspertami, praktykami biznesu obecnymi podczas wydarzenia. Nieformalna atmosfera pozwoliła lepiej omówić plan działania na najbliższe cztery miesiące, podczas których mentee będą indywidualnie współpracować z wybranymi ekspertami. Eksperci zaproszeni do Sieci Mentorów PFR bezpłatnie poświęcają swój wolny czas, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z młodymi innowatorami.

Jednym z zakwalifikowanych startupów było również Runvido. Dzięki uczestnictwu w programie twórcy aplikacji zdobyli wiedzę od doświadczonych mentorów. Mieli też możliwość poznania innych startupów i mentorów co pozwala poszerzyć sieć kontaktów firmy.

Do obu poprzednich edycji aplikowało ponad 200 firm, z czego 70 z nich skorzystało z pomocy i wiedzy ekspertów. W nowej odsłonie inicjatywy wezmą udział nowi mentorzy m.in. ze spółek, takich jak: AstraZeneca Pharma Poland, Adamed more bonuses Pharma, Philips, Grupa Polpharma, Grupa LUX MED czy PZU Zdrowie. W trzech edycjach Sieci Mentorów PFR z szansy na bezpłatny mentoring skorzysta już z łącznie ponad 100 start-upów.

Czytaj więcej

Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PL